Catering na pierwszej komunii świętej

Przygotowując przyjęcie komunijne i mając świadomość braku zdolności kulinarnych postanowiłem skorzystać z usług firmy cateringowej. Nie chciałem organizować tego ważnego spotkania rodzinnego w restauracji, ponieważ w obcym miejscu nie ma domowego nastroju i rodzinnej atmosfery. Decydując się na lokal gastronomiczny miałbym z głowy wszelkie problemy związane z zapewnieniem odpowiednich potraw, ale z pewnością nie jest to samo, co w prywatnym mieszkaniu.

Na rynku usługowym wiele jest firm oferujących catering do domu Wrocław na każdą liczbę osób. Ceny też są różne, a moje możliwości finansowe nie pozwalały na skorzystanie z tych z górnej półki. Znajoma poleciła mi wejść na stronę HeavenHome, gdzie wśród różnych usług jest także zapewnienie wyżywienia na niewielkich imprezach do 20 osób. Akurat przyjęcie komunijne mojego syna miało nie przekraczać tylu gości, więc uznałem to za dobry znak i ustaliłem menu z bardzo miłą właścicielką.

Gotowe jedzenie przygotowane w bardzo estetycznych opakowaniach ekologicznych przybyło o ustalonej godzinie. Po rozpakowaniu od razu rzuciło się w oczy świeżość użytych produktów i niebanalna estetyka wykonania. Po konsumpcji gości zauważyłem wyraźnie, że potrawy są bardzo smaczne i w ilości wystarczającej nawet dla górnika po szychcie.

Cieszę się, że spotkanie było udane, a moje problemy związane z zapewnieniem jedzenia odpowiedniej jakości zostały rozwiązane przez firmę cateringową, przed którą maluje się świetlana przyszłość.

catering
Top