Organizacja chrzcin w restauracji

Tak to już jest w naszej kochanej ojczyźnie, że po narodzeniu dziecka myśli się o chrzcinach. Nierozerwalnym zdarzeniem związanym z przyjęciem dzieciątka do wspólnoty chrześcijańskiej jest przyjęcie z okazji chrztu dla najbliższej rodziny, która często liczy ponad kilkadziesiąt osób. Obecnie nikt już nie organizuje przyjęcia w domu ze względu na wygodę i niewielką różnicę w kosztach w porównaniu do tych odbywających się w restauracjach.

Idąc z prawami rynku lokale gastronomiczne prześcigają się w jakości ofert dotyczących organizacji chrzcin. Niedawno miałem okazję być na takiej uroczystości, która odbyła się w restauracji rodzinnej we Wrocławiu http://www.restauracjarodzinna.pl/chrzciny.html. Odpowiednio przystrojona sala i dostosowana do potrzeb matek z małymi dziećmi zrobiła wrażenie na wszystkich gościach. Widać było po personelu, że tego typu przyjęcia są standardem w obecnych czasach i żadne nieoczekiwane zdarzenie nie może mieć miejsca. Odpowiednie podejście do małych dzieci, zaspakajanie ich czasem dziwnych potrzeb nie sprawiało obsłudze kelnerskiej najmniejszych kłopotów.

Jeśli o chodzi o serwowane potrawy, to w tej restauracji króluje kuchnia polska. Przyjęcie z okazji chrzcin rozpoczęło się od żurku w wazach chlebowych, a skończyło na schabie z pieczarkami zapiekanym pod serem i medalionach z ananasem zapiekanymi pod serem.

chrzciny
Top